Sprawdź gdzie

Wypijesz kawę i zjesz ciasto?

 

Chcesz promować swój lokal na naszej stronie za darmo?

 

M13 WYGODNE SPANIE oferuje nie tylko noclegi, strona spełnia także rolę przewodnika po lokalnych atrakcjach turystycznych, miejscach innych, wyjątkowych, takich gdzie można dobrze zjeść, wypić drinka lub spotkać ciekawych ludzi.

 

Jeżeli w śródmieściu Katowic prowadzisz kawiarnię, bistro, restaurację, klub, pub czy inny lokal i chcesz promować swoje miejsce na naszej stronie, umieścimy te informacje na stronie za darmo. Jedynym warunkiem jest inspirujący opis Twojej działalności. Opisz dlaczego Twoje miejsce jest inne, co Cię zainspirowało aby je stworzyć, może znasz historię budynku w którym obecnie działasz. Liczą się unikalne teksty nigdy wcześniej nie publikowane, oraz przesłane logo i zdjęcia lokalu.

 

Pamiętaj! Nie jesteśmy panoramą firm, nie chcemy zamieszczać jedynie informacji teleadresowych lokali. Po weryfikacji treści, opis swojego miejsca znajdziesz dokładnie tutaj:)

 

Przyjmujemy teksty od 1200 do 2000 znaków. Nie będziemy publikować wulgaryzmów ani obraźliwych treści.

 

Jeżeli zdecydowałeś/aś się na współpracę z nami i odnajdujesz swoją branżę w jednej z proponowanych kategorii napisz do nas lub zadzwoń.